Álláshirdetés

Rendező: mzsmk
A rendezvény kezdete: 2020. okt 01. - 20:00
Befejezése: 2020. okt 22. - 22:00
Bajcsy-Zsilinszky Endre u. 9

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Móricz Zsigmond Művelődési Központ és Dráva Közérdekű Muzeális Kiállítóhely (7570 Barcs, Bajcsy-Zs. u. 9.) állást hirdet

GONDNOK /PORTÁS

pozíció betöltésére.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Az épületek területéhez tartozó udvarok állapotának ellenőrzése
  • A közös használatra szolgáló épületrészek rendeltetésszerű használatának ellenőrzése
  • Az épületek belső és külső rendezetlenségének elhárítása, megoldása
  • Az épületek körüli közlekedési utak tisztán tartása, biztonságos közlekedésre alkalmassá tétele
  • Tervszerű megelőző karbantartási feladatokban való részvétel
  • Eseti jelleggel egyéb gondnoki feladatok pl.: apró faljavítási és falfestési munkálatok ellátása
  • Portaszolgálat ellátása
  • Az intézménybe érkező vendégek fogadása, útbaigazítása
  • A nyitva tartás idején a házirend és egyéb intézményi szabályok betartásának ellenőrzése
  • Karbantartó / szerelő végzettség
  • Üzemeltetői / gondnoki tapasztalat
  • Önállóság, precizitás, együttműködés
  • Képesség az előírások, szakmai protokollok szerinti munkavégzésre
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Bejelentett munkaviszony
  • Szakmai megbecsülés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Bár milyen nyelvből szerzett B2 szintű nyelvtudás
  • Teljes munkaidő

Szükséges készségek, képességek:

  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények, családias légkör

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

7570 Barcs, Bajcsy-Zs. u. 9.

Jelentkezni lehet az intézmény igazgatójához benyújtott (postai, email vagy személyesen) önéletrajzzal 2020. október 22. határidőig.

Az állás betölthetésének időpontja:

                                          2020. november 2.

Értékelje a rendezvényt:
Ossza meg másokkal

 infoblokk esza

Következő esemény

Nincs rendezvény

Életképek

55 ves 3.jpg