Álláshirdetés II.

Rendező: mzsmk
A rendezvény kezdete: 2020. okt 01. - 08:00
Befejezése: 2020. okt 22. - 22:00

ÁLLÁSHIRDETÉS II.

A Móricz Zsigmond Művelődési Központ és Dráva Közérdekű Muzeális Kiállítóhely (7570 Barcs, Bajcsy-Zs. u. 9.) állást hirdet

MÚZEUMPEDAGÓGUS

pozíció betöltésére.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Múzeumpedagógiai foglalkozások megtervezése és tartása,
  • Kapcsolattartás a régió óvodáival és iskoláival,
  • Családi napok szervezése,
  • Múzeumi rendezvények megtervezése, lebonyolítása,
  • Pályázatírás
  • Kiállításokhoz tartozó rendezvények tervezése, megszervezése,
  • Tárlatvezetések tartása,
  • Online pedagógiai anyagok készítése, fejlesztése,
  • IKT eszközök ismerete,
  • Kiváló szintű pedagógiai érzék,
  • Kiváló szintű kreativitás,
  • Kiváló szintű problémamegoldó képesség és kommunikációs képesség,
  • Kiváló szintű digitális kompetencia,
    • Önállóság, precizitás, együttműködés
    • Képesség az előírások, szakmai protokollok szerinti munkavégzésre
    • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
    • Bejelentett munkaviszony
    • Szakmai megbecsülés
    • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
    • 1 év szakmai tapasztalat
    • Pedagógus végzettség /múzeumi területtel kapcsolatos egyéb felsőfokú végzettség
    • Nem igényel nyelvtudást
    • Teljes munkaidő

Szükséges készségek, képességek:

  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények, családias légkör

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

7570 Barcs, Széchenyi u. 22.

Jelentkezni lehet az intézmény igazgatójához benyújtott (postai, email vagy személyesen) önéletrajzzal 2020. október 22. határidőig.

Az állás betölthetésének időpontja:

                                         2020. november 2.

Széchenyi utca 22.
Értékelje a rendezvényt:

     infoblokk esza

    Következő esemény

    Nincs rendezvény

    Életképek

    55 ves 5.jpg